Teslimat ve İade

Değerli Müşterilerimiz,
www.1925çiftarslan.com
’dan aldığınız tüm ürünler üretici garantisi altındadır. Sanal Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden fatura kesim tarihinden tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde irsaliyenizin / faturanızın arka yüzünde yer alan adres bilgilerini doldurarak tarafımıza kargo ile iletebilirsiniz.


Ürününüzü teslim alırken sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisi önünde açarak teslim alınız.

Üründe herhangi bir hasar tespit ederseniz kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürününüzü teslim aldığınızda kargo şirketinin görevini sorunsuz yerine getirdiğini kabul ettiğinizi unutmayınız. 1925 ÇİFT ARSLAN kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.

 

Müşterilerimiz, ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

1925 ÇİFT ARSLAN üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için iletişim adresinden 1925 ÇİFTARSLAN TEKSTİL SAN.TİC.LTD. ŞTİ.'ye başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti gönderen tarafından ödenecektir.

Siparişleriniz ortalama 5 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.

Yurtdışı siparişler ülke ve kıtalara göre değişim göstermektedir.

Kargo
www.1925ciftarslan.com’dan aldığınız tüm ürünlerde yurtdışı için desi, mesafe ve hacim göz önüne alınarak kargo ücreti uygulanmaktadır. Yurtiçinde ise içinde ise tek fiyat uygulaması vardır.100 lira ve üzeri alışverişlerinizde ürünleriniz tarafınıza ücretsiz kargolanacaktır.

Stok
www.1925ciftarslan.com’da satışa sunulan ürünlerden bazıları sipariş sonrası temin edilmektedir. Bu sebeple stok durumları devamlı olarak güncellenmektedir. Siparişiniz sonrasında tarafımızdan kaynaklanmayan herhangi bir stok problemi yaşanırsa, www.1925ciftarslan.com tarafınıza en kısa zamanda bilgi verecek, dilerseniz siparişinizi iptal edecek veya sizin seçeceğiniz muadil bir ürünü adresinize gönderecektir.