1925 Çift Arslan Tekstil

Türkiye'de Örme Çamaşır bizimle başladı, bizimle devam ediyor.

Çift Arslan Tekstil Tic. ve Sanayi Ltd. Şti. kuruluş tarihi 1925 yılına kadar uzanan Türkiye'nin ilk şirketlerindendir.

Geçmişten günümüze, yapabileceğimizin en iyisini yaparak, tüketiciyi memnun etmek en önemli ilkemiz olmuş ve her zaman da olmaya devam edecektir.

Ürünlerimiz, kaliteli penye pamuktan, pamuk merserizeden, Dupont Lycra ve Avustralya'nın en kaliteli yününün kullanıldığı kumaşlardan üretilmektedir.

Üretimde kullanılan boya, kasar ve diğer kaliteyi artırıcı katkılarda, sağlığa uygunluğu kanıtlanmış, kesinlikle kanserojen madde içermeyen ürünler özellikle seçilmektedir.

Ülkeler arası standartlara uygundur.

1928 yılında ; Türkiye'mizde "Kalite Madalyası" almış olan Türk'ün malıdır.

 

DUYURU

Sevgili Müşterilerimiz ,

Koç Ailesinin % 50 ortak olduğu  ÇİFT ARSLAN Tekstil San.Tic .A.Ş.'nin , 2013 Şubat  ayından  beri yaşadığımız  sıkıntılı süreç sonucunda ,  maalesef  şirketin tasfiyesine  , 26/10/2013 tarihinde  yapılan genel kurulda karar verilmiştir.
 

Biz  Koç  ailesi  olarak  tekstil  sektöründe  ÇİFT ARSLAN  markasıyla devam etmeyi  çok  arzu ettik.  Aile olarak  tüm gayretimizide  gösterdik . Ama ortaklarımızla şirketin  tüm  mal  varlıkları konusunda  satın  alma  veya  satma konusunda mutabık  kalamadık.                                            

Bu  süreçte  düşüncelerini  bilgi  ve  tecrübelerini  şirketimizin  geleceği  konusunda  bizlerle paylaşan büyüklerimize  teşekkürü borç  biliyoruz.
 

Ortağı  olduğumuz  ÇİFT ARSLAN markası , şu aşamada  3.şahıslara  satılmayacağı ,üretimde yapmayacağı  için  bu  markayla   ürün  çıkmayacaktır.

Bu  nedenle 1925 ÇİFT ARSLAN TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ ' ni kurduk . Ve  ARSLAN yaka etiketiyle   pijamalarımızı , pamuklu ,  yünkarışımlı , yün , merserize  ve keten kumaşlardan ürettiğimiz  çamaşırlarımız siz  müşterilerimizin  beğenisine sunduk . Aynı kalitede ve  personelle  ürettiğimiz çamaşırlarımızın satışına , Sultanhamam dirihan adresimizde  aynı irtibat telefon numaralarıyla   hizmete devam  etmekteyiz .

Bu zaman zarfında bizi yanlız bırakmayan müşterilerimizede sonsuz teşekkür ediyoruz .

1925 ÇİFT ARSLAN TEKSTİL